Škola v přírodě 2014, úterní zpravodajství

Dnes, po šipkované, jsme spali jako medvědi. Vstali jsme a rychle si začali uklízet, protože už bylo po budíčku a za chvíli přišla služba. Opět jsme dostali deset bodů a ještě k tomu. Hladoví jsme šli na snídani. Měli jsme vynikajicí snídani, na které jsme se všichni nadlábli. Moc mi chutnala. Dopoledne jsme se učili a vyplňovali další pracovní listy. Zase dvě hodiny a opět se nikomu nechtělo.

Po učení nás paní vychovatelka vyzvala, abychom šli hrát její novou hru na detektivy. To jsme sestavovali podoby vězeňských uprchlíků. My jsme nevyhráli, ale to nevadí. Jeden tým měl velké štěstí a ten druhý měl horší čas. Ale ostatní týmy si taky vedly dobře.

Poté jsme se naobědvali, měli jsme šunkafleky. Odpočinuli jsme si a vyrazili na postřehovou hru. Běhali jsme v lese a hledali topografické značky. Zapsali jsme je atd. Všichni měli skoro devět (rozuměj značek). Zítra se to dozvíme, dostaneme diplom, nebo ne? Já, Anna, Ondra a Zima jsme v lese hledáním poslední značky strávili 30 minut. Když odběhla první parta, šla do chaty hrát hry. Hráli jsme městečko Palermo. Ostatní si pinkali. Byla to velká sranda.

Teď ukoněný jdeme na večeři, máme totiž prázdná břicha. Až se pořádně najíme, půjdeme na !DISCO!. Byla to nejlepší discotéka na světě! Byla dokonce i soutěž o nejlepšího tanečníka. Tancovalo se po skupinách. Zítra budou za to diplomy, kdo nejlíp tančil.

Tento den byl skvělý a měl ještě lepší zakončení. Byl to naprosto nejlepší den. Tak dobrou noc.

Připravil zpravodajský tým ŠvP ve složení Anička Kočová, Kuba Petrovický, Adéla Křepelová, Naty VaníčkováAnežka Špásová, Anička Grohová, Lukáš Tyller a Anička Kuřinová


Poznámka webmastera: Ve včerejším zpravodajství mi nebylo jasné, co je sázená pantomima. Ani na internetu jsem nenašel odpověď. Proto jsem se zeptal a dozvěděl se, že je to prakticky totéž jako licitovaná pantomima – pravidla viz Hranostaj.cz.

There are 3 comments left Go To Comment

 1. Leona /

  Příjemné vstávání všem horalkám a horalům! Moc děkujeme za výborný nápad s deníkem. Ze všech zpráviček je poznat, že celá zpravodajská jednotka i ostatní účastníci zájezdu jsou nadmíru spokojeni! Je tak dál! Přejeme slunečný den a budeme se těšit na nové zápisky! Křepelovi

 2. zakladni / Post Author

  Děkuji za příspěvek, kterého si vážím o to více, že celé ovládání a zadávání komentářů je dosud v angličtině…

  1. simona vlková /

   Moc děkujeme za zprávičky od dětí.Jsme rádi že si to tam všichni opravdu moc užíváte.Už se na vás moc těšíme.

Leave a Reply