Návštěva divadelního představení, Pohádka, 25. září

Ve čtvrtek 25. září 2014 dopoledne navštíví žáci prvního a druhého ročníku divadelní hru Jak se Honza učil čarovat. Představení se  koná v Městském kulturním středisku – Klicperově domě v Chlumci nad Cidlinou. Vstupné žákům hradí škola z prostředků získaných sběrem šípků a dalších surovin. Do divadla se ráno dopravíme autobusy, který vozí žáky do školy od Káranic a Mlékosrb. Zpátky do Nového Města půjdeme pravděpodobně pěšky.

Můžete se těšit na pohádkový muzikál v provedení Divadla POHÁDKA Praha. V něm se potká pohádkový Honza s kouzelníkem a  Honza opět poznává, že bez práce nejsou buchty, a že kouzla nejsou žádné čáry. Příběhu nechybí opravdová kouzla, rozmazlená princezna, výpravná malovaná scéna a kostýmy. Celou inscenaci umocňuje černodivadelní a luminiscenční prostředí, vtipné dialogy a řada melodických písniček.

Jak se Honza učil čarovat - divadlo Pohádka Praha, navštíví Škola Nové Město

Náhledový obrázek i plakát pocházejí z webu Divadla POHÁDKA Praha.

Leave a Reply