2015-06-22: Horský hotel a pexeso

V pondělí jsme se chtěli vydat na výlet do Nového Hrádku. Bohužel nás zpátky zahnalo špatné počasí a absence několika pláštěnek. Většinu z nich jsme dohledali v kufrech, ale venku pořád pršelo, tak jsme se přesunuli do společenské místnosti. Tam jsme si kromě jiného zahráli horský hotel, který je snad nejoblíbenější hrou všech škol v přírodě. U této hry se totiž konzumuje čokoláda, i když nijak ve velkém, abyste kostičku uloupili, musí vám nejdřív padnout šestka a pak se musíte stihnout obléknout a najíst, než bude mít štěstí někdo jiný. Při hrách jsme se dobře bavili, ale přesto jsme dali výletu druhou šanci. Zkrátili jsme si trasu, ale stejně jsme to na Frymburk a zpátky do večeře sotva stihli! Cestou jsme totiž museli ještě najít poklad (který jsme stačili vybalit až po večeři) a několikrát opět vytáhnout pláštěnku.

9 položka(ek)

Aby nám všechno oblečení mohlo uschnout, trávili jsme večer opět na chatě, ti mladší si dokonce zahráli turnaj v PEXESO. Nikoho nepřekvapilo, že vyhrála prvňačka Kristýnka Frýdová. Starší děti se začaly připravovat na velkou bojovou vlajkovou hru, na kterou se moc těšily.

Leave a Reply