2015-06-23: Úterý na škole v přírodě

V úterý byly starší děti natěšené na vlajkovou hru, bohužel venku bylo pořád mokro. Aspoň jsme měli čas dohrát hry z předchozího dne – hlavně již zmiňovaný horský hotel, ale také pantomimu a hádání pohádkových postaviček. Po svačině jsme se rozhodli, že počasí nenecháme náhodě a větru a dešti poručíme.

Nebo aspoň jejich bohům. Skoro celé odpoledne jsme tak pečlivě sestrojovali a nastrojovali bůžky dešťů a sluncí, až jsme pro samou práci na déšť venku zapomněli. Bůžci se nám všem moc povedli, o čemž svědčila nerozhodnost početné poroty (stávající se ze všech účastníků). Po našich šamanských zaříkávacích rituálech přece jen trochu vysvitlo sluníčko, tak jsme se vydali aspoň na hřiště.

91 položka(ek) « z 4 »

Po večeři nastal čas velkého mytí, česání, malování a strojení – chystání na diskotéku. Paní učitelka nažhavila cédéčko a (skoro) všichni jsme to na parketě rozbalili! Ti nejlepší a nejodvážnější tanečníci si dokonce ze sálu odnášeli diplom.

Leave a Reply