Středeční zpravodajství (s malým zpožděním)

Jedná se o pravděpodobně poslední zpravodajství před našim návratem.
Nezapomeňte si nás vyzvednout kolem 15:30 před školou!

Vstali jsme v 7 hodin. Dostali jsme k snídani housku s nutelou anebo jsme si mohli vybrat máslo s jahodovou marmeládou. Potom jsme se šli učit do jídelny, učili jsme se jednu hodinu. Pak šla paní ředitelka s nějakými dětmi do Nového Hrádku si koupit sušenky a odevzdat pohledy.

K obědu jsme měli nudlovou polévku a k druhému jídlu jsme měli moravského  vrabce s houskovým knedlíkem a se zelím. Potom byl na dvě hodiny polední klid. Potom šli všichni kromě první třídy  na vlajkovou hru.

U večeře se vyhlásilo, kdo vyhrál ve vlajkové hře, a to byli červení. K večeři jsme měli kuře na paprice s vrtulkami. Po večeři hráli menší děti Kimovu hru. To znamená, že si museli zapamatovávat věci a poté je napsat. Větší děti byly venku na hřišti. V 9 byla večerka. Dobrou noc

Za zpravodajský tým Péťa Peroutková, Anička Valentová, Denča Smutná, Lucka Příhonská a Anička Kuřinová

(poznámka webmastera: zřejmě toho museli ještě hodně stihnout a nebyl čas psát; další informace – předpokládám i s fotografiemi, můžete očekávat během několika dnů po návratu)

(druhá poznámka webmastera: do školy dorazil pohled, tak si jej můžete prohlédnout i tady)

pohled ze školy v přírodě - ZŠ Nové Město nad Cidlinou, penzion Nový Hrádek

všem žákům a učitelům školy v Novém Městě

Only 1 comment left Go To Comment

  1. Základní škola Nové Město /

    … a povedlo se i zpravodajství ze čtvrtka dotlačit až na web. Hurá, děkuju všem, co na tom mají svůj podíl !!! A přeju pohodovou cestu zpět.

Leave a Reply