2016-06-13: Závěrečné ohlédnutí za školou v přírodě

Na závěr série příspěvků ze školy v přírodě přinášíme dosud nepublikované žákovské zpravodajství ze čtvrtka:

Ráno ve čtvrtek se vstávalo v 7:00, protože je raníček v 7:00. Potom se šlo na snídani. Po ní se douklízely pokoje a nastalo bodování. Pak se šlo učit 2 hodiny. Když jsme se doučili, šli jsme na svačinku. Po ní jsme šli ven hrát Kolo štěstí. Obíhali jsme stanoviště a podle toho, co nám padlo, nebo si vytáhli, jsme buď pokračovali dál, nebo se vrátili o jedno stanoviště zpátky. Po hře se šlo na oběd. Po něm jsme šli hrát turnaj ve vybíjené a přehazované. Pak jsme si mohli hrát různé hry. Kdo nehrál vybíjenou, mohl hrát v jídelně stolní hry, protože malinko kapalo. Po večeři se šlo na procházku ke kapličce. Když jsme se vrátili, šli jsme se umýt a vyčistit zuby. Po setmění byla stezka odvahy.

Fotogalerie obsahuje obrázky z posledních dvou dní:

136 položka(ek) « z 5 »

Příspěvky ze školy v přírodě zajišťovaly učitelky Jana Kuřinová a Jana Kyralová. 

Leave a Reply