Ohlédnutí za školou v přírodě

Hned v pondělí jsme se vydali na celodenní výlet na Šerlich. Po cestě jsme sledovali naučné tabule s informacemi o rostlinách a živočiších, kteří se zde vyskytují. Také jsme se vydatně občerstvovali a došli jsme na chatu T.G. Masaryka.

Na hřišti u chaty Bedřichovky jsme hráli kopanou, přehazovanou, skákali jsme na trampolíně a Kristýna Vokatá dělala úžasné hvězdy.

V úterý nás fáborky zavedly až do Polska, kde jsme objevili poklad a hezký kostelíček. Večer jsme mlsali čokoládu při naší oblíbené hře Horský hotel. Beseda se členem horské služby byla zajímavá a poučná.

Školu v přírodě si připomínáme několika novými fotografiemi:

46 položka(ek) « z 2 »

Pokud se Vám na škole v přírodě líbilo, budeme rádi, když nám řeknete co bylo nejlepší… Hlasovat můžete na této stránce.

Leave a Reply