Středa odpoledne – hry, disko …

Zatímco starší děti vyrazily autobusem (zpátky šly pěšky) do Deštného do Muzea zimních sportů a řemesel,  žáci nižších ročníků zůstali na Bedřichovce, kde pro ně byly připravené různé hry a soutěže: běhací piškvorky, postřehový závod, stavění domečků pro skřítky a šiškovaná.  Všem při takovém programu vyhládlo a večeře – zapečené těstoviny – chutnala. Na večer byl přichystaný zajímavý program v rytmu diskotéky – různé taneční soutěže a nový tanec A Ram Sam Sam.

Poznámka webmastera – nevěděl jsem, co to je tanec A Ram Sam Sam, musel jsem si to najít na internetu. Pro případné další neználky přidávám odkaz – ten není ze Školy v přírodě ZŠ Nové Město nad Cidlinou :-) pokud to někomu vadí, ať se na video nedívá.