Informace pro rodiče

Zápis dětí do 1. třídy proběhne v původních termínech 2. a 3. dubna 2020 v dohodnutém čase dle rozpisu, do kterého se rodiče zapisovali na 1. a 2. přípravce. Pokud někdo pozapomněl stanovený čas, může si zavolat na číslo 602 265 256 – školní mobil. Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání nebo o odklad povinné školní docházky rodiče vyplní a podají ve škole bez přítomnosti zapisovaného dítěte. K žádosti o odklad povinné školní docházky nutno doložit zprávu z vyšetření v PPP a doporučení pediatra (pokud ještě nemáte, doložíte později do stanoveného termínu, ale správní řízení v takovém případě bude přerušeno). Rodiče s sebou přinesou svůj občanský průkaz a rodný list dítěte.

Přípravka dětí v dubnu a v květnu se ruší, termín v červnu bude upřesněn. Dříve zmíněná schůzka rodičů budoucích prvňáčků proběhne podle situace a dětem budou předány upomínkové předměty k zápisu.
V letošním školním roce se vzhledem  k současné mimořádné situaci neuskuteční Škola v přírodě (plánovaná na červen) a besídka ke Dni matek (květen).

Z důvodu nejistého termínu návratu žáků do školy Vás prosíme o úhradu stravného za měsíc únor + 2 obědy za měsíc březen. Platba je možná po telefonické domluvě tak, že částka bude vložena do obálky označené jménem žáka, zalepena a následně předána ředitelce školy (Po + St +Pá od 8 do 12 hodin, případně po domluvě v jiný čas).

Mgr. Hana Pacáková
ředitelka školy

Only 1 comment left Go To Comment

  1. Škola Nové Město / Post Author

    Úkoly na týden od 30.3. vystavím v pátek večer nebo v sobotu 28. 3. dopoledne. Jiří Kuřina

Leave a Reply