Pedagogicko – psychologická poradna zve

Vážení rodiče předškoláčků,
ve dnech 8.4.2021 a 9.4.2021 proběhne v ZŠ Nové Město n. C. zápis dětí do prvních tříd. Kvůli nepříznivé epidemiologické situaci proběhne zápis bez přítomnosti dětí, paní učitelky tak nebudou mít možnost posoudit, zda je vaše dítě dostatečně zralé na zahájení školní docházky. Pedagogicko-psychologická poradna Hradec Králové pořádá dne 7.4.2021 v 16:30 hod. on-line setkání s rodiči. Na on-line setkání si řekneme, co by mělo umět dítě zahajující školní docházku, jaké jsou projevy školní zralosti a školní nezralosti, jaká jsou rizika zaškolení nezralého dítěte. Dozvíte se, jak vypadá vyšetření školní zralosti v PPP. Bude prostor i pro vaše dotazy.

Svoji přihlášku k on-line setkání zašlete na e-mail:

v.cermakova@ppphk.cz

následně do vašeho mailu obdržíte link, jehož rozkliknutím se přihlásíte k on-line schůzce.

Mgr. Věra Čermáková, psycholog
Pedagogicko-psychologická poradna Hradec Králové

celý dokument v PDF ke stažení
Pozvánka+zápis+7.4.2021

Leave a Reply