2017-05-11: Besídka ke dni matek

Ve čtvrtek 11. května se v naší škole konala besídka ke Dni matek. Byli pozváni rodiče a prarodiče žáků a přátelé školy. Programem provázela Veronika Midlochová a Nikol Sejkorová.

Čtvrtý a pátý ročník přednesl básně pro maminky a žáci zazpívali písně Maminčin perník, Chválím tě země má a Bláznovu ukolébavku. Žáci prvního ročníku předvedli  báseň Červená karkulka od Františka Hrubína a písničku o Karkulce, Perníkovou chaloupku a Mravenečka. Mravenečka taky pohybově ztvárnili s Maxim turbulenc. Žáci druhého ročníku nám předvedli svá Malovaná přání a malou pohádku Kytička pro maminku.

Svým tanečním vystoupením v latinsko – americkém stylu nás potěšily sestry Černé a Nela Kvačková s Terezou Ledererovou. Tentokrát si i třetí ročník  připravil taneční a instrumentální vystoupení. Pěvecký kroužek se svým vystoupením pod vedením paní učitelky Jansové taky rozhodně nezklamal.

52 položka(ek) « z 2 »

Leave a Reply