Úkoly pro 4. ročník od 9. listopadu

Dobrý den všem,

posílám slíbené písemné info o úkolech v tomto týdnu a výhledově na týden příští :
M – PS do str. 18 odevzdat do krabice u školy do pátku 6.11. (prohovořeno již v pondělí i dnes)
    – během listopadu dokončíme žlutou učebnici a postupně začneme II. díl (modrý)
    – dále vypracovat test – uč. 55 – na papír nebo okopírovat (též prosím do krabice) 13.11.
ČJ – PS do str. 26 prosím odevzdat ke kontrole příští pátek – 13.11. do krabice
      – dále mají děti připravený v krabici další list se vzory – též odevzdat společně s PS 13.11.
PŘ – v krabici sešit z přírodovědy a 2 listy – Stromy listnaté a jehličnaté – ekosystém les podzim,zima
       – rozstříhat, nalepit, vybarvit, vlastní obrázky neb vylisované suché listy a napsat nadpisy -KMEN,KOŘEN atd
       – v pondělí společně zopakujeme a vypracujeme PS str. 10 – 11
       – od 9.11. v krabici papír – lesní zvířata, PS str. 12 vypracujeme společně 16.11.
Čtení – uč. přírodovědy I. – str. 9 – 14, týden od 9.11. dočíst str. 15 – 23
VL – do malého sešitu vypsat pohoří ČR a jejich nejvyšší horu (modrá slova v uč. na str. 16 -17) – dnes neb zítra
      – tento pátek pak totéž společně zopakujeme v PS str. 14,15
Předem děkuji za vypracované úkoly a za spolupráci.           Zdraví K. Dušková

Anglický jazyk

Milí žáci,
pro zefektivnění naší on-line výuky anglického jazyka jsem vás rozdělila do dvou skupin (podle abecedy) a budete moci pracovat s větší přestávkou a intenzivněji.

1. skupina – příjmení od B do N, úterý a čtvrtek od 10 do 10,30h
2. skupina – příjmení od P do W, úterý a čtvrtek od 10,30 do 11h

Učivo: 8.lekce – opakování, 10.11. s.18 a 12.11. s.19 z učebnice a PS

soubory ke stažení a spuštění (prezentace powerpoint)